Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

YUNUS FM İSTASYONU DETAYLARI

YUNUS FM
RADYO NİKOMEDYA

RADYO NİKOMEDYA

Hakkında Bilgileri ;

“YUNUSFM 1991 yılında Eskişehir’in ilk özel radyolarından biri olarak başladığı yayın hayatını 3984 sayılı RTÜK kanununun çıkmasıyla birlikte Yunusemre Radyo Tv Yayıncılık A.Ş. olarak 1994 yılından beri sürdürmektedir. Başlangıcından bugünümüze İsim ve Frekans değiştirmeden yayın hayatında olan YUNUSFM radyo yayıncılığında Eskişehir de hep ilklere imza atan ve taklit edilen radyo olarak tanınmaktadır.

“Eskişehir’in üniversite şehri olarak bilinmesiyle birlikte çok yoğun öğrenci nüfus yaşamaktadır. Son sayımlarda 100 – 150 bin civarında örgün ve açıköğretim öğrencisinin yaşadığı bilinmektedir. Bu sebeple YUNUSFM dinleyici hedef kitlesi olarak üniversite öğrencileriyle orta ve yüksek gelir grubunu hedefleyerek yayınlarına devam etmektedir. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Osmangazi Üniversitesi Gençlik Kulübü tarafından 2007 yılının en iyi yerel radyosu ve RAYAD tarafından En İyi 10 Yerel Radyo yarışmasında şehrimizde ilk 10 a girebilen tek radyo olmuştur. Ayrıca YUNUSFM Programcıları En İyi Programcılar arasında Türkiye Genelinde ilk 25 e girmiştir.

İletişim Bilgileri ;

KOBİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 102. CAD. NO:1 MERKEZ

ESKİŞEHİR

2222361717

[email protected]

www.yunusfm.com.tr

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/eskisehiryunusfm/

https://twitter.com/yunusfm

https://www.instagram.com/yunusfm94.0/

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?