Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“TUTKU RADYO” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. Şeref çevik. 16 Ağustos 2022

    Van ‘ın tek tutkusu tutku radyo.

TUTKU RADYO İSTASYONU DETAYLARI

TUTKU RADYO
TUTKU RADYO

TUTKU RADYO

Hakkında Bilgileri ;

Van merkez ve ilçelerinde yayın yapmatayız. Radyomuzuda % 60 Pop, %30 Halk Özgün-Kürtçe, %5 f-Fantezi-Arabesk Müzik çalınmaktadır.

Yerel habere ağırlık veren radyomuzda her gün bir saat konuklu, bir saat konuksuz espirili ve haber spotlarıyla toplamda yaklaşık üç saatlik haber içeriğimiz vardır. Gençlik Spor İl Müdürlüğü İpekyolu Gençlik Merkezi ile imzalanan protokolle her perşembe günü bir saat gençlerin katılımıyla, ayrıca bağımlılıkla mücadel eden ‘Hayatın Renkleri Solmasın Derneği’ ile imzalanan protokolle ayda bir gün uzman konuklar ve bağımlılıkla mücadeleyi başarmış kişilerle farkındalik yayını yapılmaktadır. Radyomuzda yaklaşık 15 yıldır devam eden ‘Dört Duvar’ isimli mahkumlara yönelik program her pazar günü sunulan yayın yaklaşık altı saat sürmektedir. Yayın içeriğinde mahkumların gönderdiği mektuplar ve yakınlarının gönderdiği yazılı ve sesli mesajlar vardır. Kültür ve spor programlarımızda mevcuttur.

İletişim Bilgileri ;

Şerefiye Mah. Hastane Cad. Özok İş Merkezi 5/5 İpekyolu

VAN

4322149901

[email protected]

www.tutkuradyo.com

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/VANTUTKURADYO

https://twitter.com/vantutkuradyo

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?