Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

RADYOSFER İSTASYONU DETAYLARI

RADYOSFER
RADYOSFER

RADYOSFER

Hakkında Bilgileri ;

Radyosfer radyo uygulaması ile Türkiye’deki ulusal ve yerel radyoları dinleyebilirsin. Tüm radyoları pop, arabesk, yabancı, haber-spor, slow, halk müziği, nostalji, dini, rock, rap ve yöresel kategorileri altında topladık. Tek ekranda basit ara yüz ile tüm radyoları rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bildirim ekranında radyoyu kontrol edebilirsin ayrıca dinlediğin radyo grubu arasında bir sonraki ve bir önceki radyoya geçebilirsiniz.

Özellikle takip ettiğin radyoları favorilerine alıp Favoriler sayfasından hızlıca ulaşabilirsiniz Arama ekranından aradığın radyoya hızlıca ulaşabilirsiniz. Uyku modunu ayarlayıp dilediğiniz zamanda Radyosfer Uygulaması kendiliğinden kapanabilir. Radyosfer, keyfinize göre müziği, reklamsız, ücretsiz, kolay ulaşılabilir ve özelleştirilebilir şekilde sunan, kendini sürekli yenilikleri takip eden özenle geliştirilmiş bir uygulamadır. Radyosfer, zevkinize göre özelleştirebileceğiniz bir çok özelliği barındırır.

Örneğin;

– Favorilerim menüsü; beğendiğiniz kanallara daha hızlı ulaşabilmek için, radyo kanalı favorilerinize eklemek mükemmel bir seçenek, düzenlenebilir, sıralaması değiştirilebilir favoriler menüsünden sevdiğiniz radyoya ulaşmak artık çok daha kolay!

– Gelişmiş arama seçeneğimizle anasayfa’ dan bile tüm kategori ve yerel radyolar içerisinde arama yapabilir, istediğiniz radyoya hemen ulaşabilirsiniz.

– Rasgele radyo seçeneğiyle, o an sizin için seçilen radyo kanalını ve o özel şarkıyı hemen dinleyebilirsiniz. – Yerel menüsünden; Türkiye de İnternet üzerinden yayın yapan yerel radyoları, şehir e göre listeleyebilirsiniz. Memleketin Radyosfer ile yanında!

– Kategori menüsünden; O an hangi türde müzik dinlemek istiyorsanız Radyosfer’ in özenle kategori lendirdiği radyo kanallarından tam da size uygun müziği kolayca bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri ;

Eski Büyükdere Caddesi Maslak İş Merkezi No: 37 Kat: 6 Sarıyer

İSTANBUL

 2122831570

 [email protected]

 www.radyosfer.com

Sosyal Medya Bilgileri ;

 https://www.facebook.com/ratemradyosfer

 https://twitter.com/ratemradyosfer

 https://www.instagram.com/ratemradyosfer

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?