Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

RADYO YAKAMOZ İSTASYONU DETAYLARI

RADYO YAKAMOZ
RADYO YAKAMOZ

RADYO YAKAMOZ

Hakkında Bilgileri ;

Türkiye’nin dünyadaki stratejik konumu kadar,Türkiyede’de aynı öneme sahip sahip doğu ile batı kuzey ile güney bölgeleri arasında bir geçiş özelliği olan fıstık diyarı Tüm Çukurovada 92,9 frekansında yayın yapmakta olan Radyo Yakamoz, işini bilen, işini seven programcıları, prodüksiyon ve haber merkezleriyle dinleyicilerine kaliteli Türk müziği sunarak 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Sevilen, güvenilen, düzenli olarak dinlenen, toplumsal hayatımıza katkıda bulunan başarılı ve güçlü bir radyo istasyonu olma yolunda yayındayız. Gelecek yıllarda da en yeni teknolojiyi ve en dinamik yayıncılığı size taşımak için mikrofon başında olacağız.

Geniş yayın alanı ve program içeriği ile radyo yayıncılığında seviyeyi hedefleyen radyomuzda reklamlarınızı geniş kitlelere ulaştırmak ürünlerinizi ve faaliyetlerinizi tanıtmak için Radyo Yakamoz olarak yayınlarımızla iddialıyız.

İletişim Bilgileri ;

Adnan Mederes Mah.19539 Sok.No2 D4 Merkez

OSMANİYE

3288132900

[email protected]

www.radyoyakamoz.com.tr

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/radyoyakamoz

https://twitter.com/radyoyakamoz

https://www.instagram.com/radyoyakamoz

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?