Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

RADYO VENÜS İSTASYONU DETAYLARI

RADYO VENÜS
RADYO VENÜS

RADYO VENÜS

Hakkında Bilgileri ;

Radyo Venüs”Yayınını Bugün Artık Özdeşleşen FM 105.3 Frekansı ve www.bursaradyovenus.com İnternet Üzerinden Dinleyicisine “En Cana Yakın Radyo” Sloganı İle Yayın Yapmaktadır.Bu Sloganla Yıllara Meydan Okuyarak Yayın Hayatını Kah Dinlecisiyle Ağlayarak,Kah Gülerek,Kah Sevinerek Kendinden Taviz Vermeden Ülkemizin Bölünmez Bütünlüğünü Koruyarak,Siyasi Güdüm Göstermeksizin Adaletli ,Özverili,Konuk Ve Programcılarıyla Yayın Hayatı Boyunca Tarzını Koruyan Radyo Venüs; Müziğe ,Sanata,Kültüre Duyarlı Yaklaşımı Ve Desteğiyle Yayınını Sürdürmektedir.

Radyo Venüs olarak bizler şuan hem 29 yıllık karasal yayın ve dijital ortamda profesyonel bir stüdyo ortamında Bursa’nın Radyosu olarak yayın yapmaktayız…Karasal yayıncılıktaki dinleyicimiz ve her gün gelen yeni dinleyicilerimizle iyi bir dinleyici potansiyele sahibiz.Sıradan radyo dışında tamamen son sistem teknoloji ile yayın yapmaktayız..Seçkin her tür müzik ağırlıkta olup her kaliteli yayınlara yer vermekteyiz

İletişim Bilgileri ;

DOĞANBEY MH.YENTÜRK SOKAK NO1/701TUĞTAŞ PLAZA 7/9
OSMANGAZİ

BURSA

2242513010

[email protected]

www.bursaradyovenus.com

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/BursaRadyoVenus

https://twitter.com/RadyoVenusBursa

https://www.instagram.com/radyovenus105.3

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?