Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

RADYO NET FM İSTASYONU DETAYLARI

RADYO NET FM
RADYO NET FM

RADYO NET FM

Hakkında Bilgileri ;

1990’ların başında kurulan özel radyolar artık yeni bir medya düzenin ve çok sesli yayıncılığın habercisiydi. Bu dönemde ulusal yayın yapan radyolarla birlikte, yayın yaptığı şehrin insanlarıyla kısa zamanda sıcak bağlar kuran yerel radyolar da kuruldu. Yerel radyolar insanlardaki “radyo” algısını da değiştirmeye başladı zira artık insanlar radyoyu sadece bilgiye ulaştıkları, eğlendikleri, müzik dinledikleri bir iletişim aracı değil aynı zamanda ulaşılabilir bir dost olarak görmeye başladı. 1993 yıllında Konya’da kurulan, ağırlıklı olarak Türkçe Sözlü Pop Müzik yayını yapan Radyo Net de yıllarca dinleyicisiyle özel bağlar kurabilmiş radyoların başında gelir
90lı yıllar artık nostaljisinin yapıldığı, o dönem çocuk veya genç olanların bugün yetişkin olduğu, anılarda yer etmiş, kendine has bir zaman dilimi. Bu zaman diliminde Konya’da olanların önemli bir bölümünün hatıralarında ek olarak Radyo Net de vardır hiç kuşkusuz. Bunun çeşitli sebepleri var elbette ama en önemlilerinden birisi ilklerin radyosu olmasıdır diyebiliriz. Şehirdeki yabancı müzik yayının ilk kez yapıldığı radyodur, bunun dışında tematik programlarıyla da farklılığını ortaya koymuştur. Haftanın belli saatlerinde Türkçe sözlü pop müzik dışında, müziğin diğer türlerine de belli saatlerde yer vermiştir. İlk kez blues ve jazz üzerine programlar, Klasik Batı Müziği’nin önemli eserleri konusunda uzman programcılar tarafından hazırlanıp sunulmuştur. Müziğin evrensel ruhunu yerel bir radyo istasyonundan yaymayı başararak Konya’da farklı bir yere sahip olmuştur. Türk müziğinin ustaları, Klasik Osmanlı Müziği, Türk Halk Müziği de yine konuya vakıf, müzik bilgisi yüksek programcıların sunumuyla Radyo Nette kendisine yer bulmuştur.

Radyo ve dinleyicisi arasında özel bir bağ kuruludur. Bu bağ; hedef kitlelerine ulaşmak, zihinlerinde yer edinmek isteyen firmalar için dinleyiciye güven veren bir köprü görevi görür. Bu nedenle ulusal firmalar için yerel radyoların yeri hep özel olmuştur. Ulusal firma açısından, yerel radyonun hedef kitleye ulaşma kabiliyeti diğer mecralarla kıyaslandığında eşsizdir.
Radyo dinlerken hayal gücü devreye girer, sesler zihinlere resimler çizer, bu yönüyle tıpkı kitap okumak gibidir radyo dinlemek ve radyo asla bitmeyecek en renkli, en fantastik yayın mecrasıdır. Radyo Net de yıllarca dinleyenlerine en güzel, en renkli sesleri duyurmanın kıvancını yaşamıştır. Dinleyicileriyle yıllarca süren ve kopmamacasına kurulan bağlar nesilden nesile yenileniyor ve Radyo Net çağın yeniliklerini geçmişin tecrübesiyle harmanlayıp ilklerin radyosu olmaya devam ediyor

İletişim Bilgileri ;

Nişantaş Mahallesi, Nişantaş Mah. Nüve İş Merkezi No:707, 42060 Selçuklu

KONYA

3322352515

[email protected]

www.radyonetfm.net

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/radyonetfm

https://twitter.com/radyonetfm

https://www.instagram.com/radyonetfm.konya

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?