Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

RADYO EXTRA İSTASYONU DETAYLARI

RADYO EXTRA
RADYO EXTRA

RADYO EXTRA

Hakkında Bilgileri ;

1992 yılında yayın hayatına başlayan Radyo EXTRA, Türkçe Müziğin Kalbi sloganıyla dinleyicilerine farklı bir yayın formatı sunmaktadır. Sadece müzik yayını yapmaya karşı olarak ”Konuşan Radyo” olma özelliğimiz ana felsefemizdir. Bu anlayışla farklı içeriklerle hazırlanan programlarımızın yayınlarını 7/24 sürdürmekteyiz.
Dinleyicilerimiz, Bursa başta olmak üzere komşu il ve ilçelerden karasal yayınlarımıza ulaşabilmekte olup, www.radyoextra.com.tr internet adresimiz ve çeşitli platform uygulamalarımız ile mekandan bağımsız olarak tüm dünyada bizi dinleyebilmektedir.

Yayınlarımızda %85 Türkçe Pop, %15 Türk Sanat ve Fantazi Müziğe yer verilmektedir. Teknolojinin geldiği son nokta itibariyle dinleyicilerimizle sürekli temas halinde olmayı öngören bir yayın politikası izlemekteyiz. Günümüzde radyoların müzik kutusu haline gelmiş olması sebebiyle dinleyici nezninde de bu politikamız takdir görmektedir.

İletişim Bilgileri ;

Tavşanlı Mh. Bursa Cd. No:32 NSK İşhanı Kat:7 Karacabey

BURSA

2243340982

[email protected]

www.radyoextra.com.tr

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/extraradyo

https://www.twitter.com/extraradyo

https://www.instagram.com/extraradyo

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?