Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

RADYO BU İSTASYONU DETAYLARI

RADYO BU
RADYO BU

RADYO BU

Hakkında Bilgileri ;

‘’işte Radyo Bu’’ mottosuyla yayın hayatına başlayan Radyo Bu, Bursa ve İlçelerinde 95.4 frekansından karasal olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Aynı zamanda www.radyobu.com üzerinden internetin olduğu her noktada dinlenebilmektedir. Bursa’nın en deneyimli radyo programcılarını bünyesinde bulunduran Radyo BU, hepsi kendi alanında geniş kitlelere sahip olan yayıncıları sayesinde dinlenme oranlarında hep üst basamaklarda yer almaktadır.

Bu sayade hem dinleyicilerimiz, hem de reklamverenlerimize frekansımızdan memnuniyet yaymaya devam ediyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için çok önemli. Günün her saatinde, çaldığımız her şarkıda, her merhabamızda, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok ‘’kıymetli’’ kabul ediyoruz. Her yaş grubuna, her algıya, her duruşa, her umuda söyleyecek bir sözümüz, çalacağımız bir şarkımız, birlikte söyleyebileceğimiz bir türkümüz var.

İletişim Bilgileri ;

Demirtaşpaşa Mah. İnönü Cad.Aşkın İş Merkezi Kat:2 No: 75/38 Osmangazi

BURSA

2242234040

[email protected]

www.radyobu.com

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/bursaradyobu

https://www.instagram.com/radyobu

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?