Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

MEGA FM İSTASYONU DETAYLARI

MEGA FM
MEGA FM

MEGA FM

Hakkında Bilgileri ;

Kocaeli’nin En sevilen radyo frekansı olan Mega FM, 1992 yılından beri yayın hayatını sürdüren, kurulduğu günden beri hep ilklerin radyosu olmuştur. 106.5 frekansında yayın hayatına devam eden radyo kanalı, ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik parçalar sunuyor. Radyo frekansı denildiği zaman akla gelen yayıncılardan biri olan Mega FM, internet üzerinden de dinleyicilerle buluşuyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Mega FM ile ruhunuzu iyileştirebilir, sevdiğiniz parçalarla gününüzü mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Karasal yayın alanı oldukça geniş olan radyomuz stüdyodan verici sistemine kadar yayıncılığın son teknolojisi olan IP Sistemle donatılmıştır.

Mega FM, kendi karasal yayın gücüne bağlı kalmaksızın her yerden dinleyicilere seslenebiliyor. Akıllı telefon, bilgisayar ya da tabletlerle Mega FM’e bağlanabilir, müzik keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Evinizde, arabanızda, toplu taşımada ya da iş yerinizde Mega FM’in sunduğu kaliteli müzik parçalarını dinleyebilirsiniz. Her yaştan, her cinsiyetten insana hitap eden ve popüler müzikleri dinleyicilerle buluşturan Mega FM’de beğendiğiniz şarkıların tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu farklı müzik türleri, farklı sanatçılar ve parçaları dinlemek, Mega FM ile mümkün! Coğrafi kısıtlamaların olmaması, yerel bir radyo ile farklı bir şehirden seslenen müzikleri keşfetmenize de izin veriyor. Hoşunuza gidecek, popüler olan veya sevdiğiniz tüm Türkçe müzikleri Mega FM’de bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri ;

M.Alipaşa Mah. Erkan Sok. 25/2 Merkez

KOCAELİ

2623249615

[email protected]

www.megafm.com.tr

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/enmegaradyo

https://www.twitter.com/enmegaradyo

https://www.instagram.com/enmegaradyoo

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?