Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

ÇORLU TEMPO FM İSTASYONU DETAYLARI

ÇORLU TEMPO FM
ÇORLU TEMPO FM

ÇORLU TEMPO FM

Hakkında Bilgileri ;

12 ARALIK 1993 ‘DE,TEKIRDAĞ ÇORLU’DA YAYIN HAYATINA BAŞLAYAN TEMPO FM, 27 YILLIK TECRÜBESIYLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYI SÜRDÜRÜYOR.
Kapsama alanı dışında kalan bölgelerde ise internet yayınıyla 7 kıtada sevenlerine ulaşıyor. Malkara’dan Saray’a, Çerkezköy’den Tekirdağ’a, Lüleburgaz’a kadar kesintisiz müzik ve canlı yayınları , toplumun her kesimine hitap eden yayın formatı ile çok geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Tempo FM yayınlarını üstün teknoloji ürünü cihazlarla sağlıyor. Tarafsız ve dürüst yayıncılık ilkesinden ödün vermeden yayın hayatını sürdüren Tempo FM, haber bültenleri, kültür sanat & yayınları, bilgilendirici ve show programlarıyla da bu ilkesinin arkasında duruyor.

Kurumsal bir yapıya sahip olan Tempo FM, Tekirdağ Çorlu’da bulunan ve kendisine ait olan merkez binasında 2 prodüksiyon , 1 canlı yayın stüdyosu , ve profesyonel reklam departmanı , teknik alt yapısı gezici araçları ve kaliteli personeliyle hızla büyümeye devam ediyor… Bütün bu özelliklerin toplamı, Tempo FM’i reklam verenler için de cazip kılıyor. Müzik Herzaman Keyif Vermeli…
KALİTEYE OLAN TUTKUNDAN ASLA VAZGEÇME ÇORLU TEMPO FM102.1

İletişim Bilgileri ;

Kazımiye Mahallesi Kılıçoğlu Danış Towers C Blok Kat 7 No:45, 59860 Çorlu/

TEKİRDAĞ

5363205808

[email protected]

www.tempofm.net

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/tempofm

https://twitter.com/corlutempofm

https://www.instagram.com/tempofmofficial

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?