Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BRT FM İSTASYONU DETAYLARI

BRT FM
BRT FM

BRT FM

Hakkında Bilgileri ;

14.Eylül.1989 günü başlayan Türkiye’nin ilk Resmi Televizyon Kanalı BES TV ile başlayan yolculuğumuz BRT FM ile devam ediyor.
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.
Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel trendleri takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli Radyo yayınımızı kesintisiz hayata geçirmekteyiz.

Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor.
Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir Radyo yayıncılığı ayrıcalığını yaşayın.
BRT A.Ş. Isparta Ticaret Odası, Radyo Televizyon Üst Kurulu, Ratem, Mesam, Müyap, Müyorbir ve MSG Meslek Birlikleri üyesidir.

İletişim Bilgileri ;

Işıkkent Mah. 5744 sokak no 45 B.1 Merkez Isparta

ISPARTA

5452818686

[email protected]

www.brtfm.com.tr

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/groups/brtfm

https://twitter.com/fm_brt

https://www.instagram.com/bestv.isparta

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?