Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

ALTERNATİF RADYO İSTASYONU DETAYLARI

ALTERNATİF RADYO
ALTERNATİF RADYO

ALTERNATİF RADYO

Hakkında Bilgileri ;

11 Mart 1994 yılında yayın hayatına başlayan ve FM 91.5’ten dinlenen istasyon, 18 Mart 2021’de, tarihinin en çok yayın yapan sunucusu Nihat Mermer tarafından satın alınarak yeni yayın dönemine geçmiştir. Karma müzik yayını yapmaktadır. Tavşanlı ve 40 km çapındaki bir bölgeye seslenen radyo, Kütahya ilinin en geniş yayın alanına sahip radyosudur. Yerelcilik anlayışını sıkı sıkıya benimseyen kurumda, yerel sanatçılara yer verilen bir müzik programı, Tavşanlı amatör takımlarına yer verilen bir spor programı, Tavşanlı tariyle ilgili bir tarih programı, Tavşanlı eşrafından insanların yer aldığı bir röportaj programı vardır. Ayrıca, Nihat’la Temcit Pilavı adlı programda, her çarşamba günü sadece yerel ağzın kullanıldığı içeriklerle yayın yapılmaktadır. Bunun dışında; dinleyenlerin sesli mesajlarına yer verilen bir istek programı da kısa sürede hayata geçirelecektir.

Alternatif Radyo, 15 sunucunun yer aldığı 17 farklı programıyla, dinleyenlere geniş bir içerik yelpazesiyle seslenmektedir. Radyonun, Amatör Futbolumuz, Konuğumuz Var, Sesli Notlar ve Toprağın Kökleri adlı programları, hem görsel hem de işitsel olarak hazırlanmaktadır. Görsel içerikler de radyonun Alternatif Radyo adlı YouTube kanalından yayınlanmaktadır.

İletişim Bilgileri ;

Yeni Mahalle Sadık Penbe Cadddesi No: 10 D:1 Tavşanlı

KÜTAHYA

5526124343

[email protected]

www.alternatifradyo.net

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/alternatifradyom

https://twitter.com/AlternatifRadyo

https://www.instagram.com/alternatifradyom

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?