Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

AKSARAY FM İSTASYONU DETAYLARI

AKSARAY FM
AKSARAY FM

AKSARAY FM

Hakkında Bilgileri ;

Türkiye’de özel radyo yayıncılığının 1990 yılından günümüze kadar olan gelişim
sürecini takip ederek yayına başlayan Aksaray FM Radyosu Aksaray Fm Süper Show Radyo adıyla 1990 yılı Eylül ayında Abdulkadir Ay Tarafından kurulmuştur. Aksaray ilinin vilayet oluşunun ilk yılına rastlayan ve o yıl 99.5 frekansından ”Merhaba Aksaray Vilayeti” diyerek dinleyicilerine seslenen şehrin ilk radyo kuruluşudur.
İlk aylarda tüm evlerde, işyerlerinde ve araçlarda dinlenmeye başlayan ve hiç kapanmayan Radyo dinleyicisiyle bütünleşiyor O dönemin Öğretmenlerinden Emekli Cemil Demir, ”Erdem ” takma adıyla , Muzaffer Ay ise ”Serdar” takma adıyla Akşam sefası proğramını yapmışlar daha sonra gençlerin hayranlıkla dinledikleri Kaan Ergüder ve Ersoy Yenil adlı djler Aksaray Fmi Büyülü yelken proğramlarıyla zirveye taşımışlardır. daha sonra ki yıllarda birbirinden kıymetli yerel spikerler kendilerine göre büyük kitlelere sahip olmuş dinleyicileriyle bütünleşmişlerdir .

Kuruluşunda yer alan kaset çalar. Makara teyp ve çift kaset dekler bu mesleğin en tatlı ve meşakketli yıllarını yaşatmaya yetmiştir. Bilgisayarların çıkmasıyla yerini yavaş yavaş dijital ortama bırakan radyoculukta Aksaray ilindeki serüvende Aksaray Fm Radyosu her dönemini öncü olarak tamamlamıştır

İletişim Bilgileri ;

Sofular Mahallesi Gündoğdu Cad. 25/C 68100

AKSARAY

3822121217

[email protected]

www.aksarayfm.com

Sosyal Medya Bilgileri ;

https://www.facebook.com/aksarayfm

https://twitter.com/Aksarayfm995

https://www.instagram.com/aksarayfm

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?