Mesaj Yaz

- Yayın çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın veya Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı Yenileyin eğer olmaz ise Hata Bildirimi Gönderin.
                       

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

reklam

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

ADA FM İSTASYONU DETAYLARI

ADA FM
ADA FM

ADA FM

Hakkında Bilgileri ;

1994 Yılından itibaren yayın hayatını sürdüren Ada FM; Sakarya’nın köklü radyolarından biri olma özelliğini taviz vermediği yayın kalitesi ve yayın anlayışı ile kazanmıştır.
90.0 Frekansından yayın yapan Ada FM, Sakarya Merkez ve tüm ilçelerinden aynı zamanda da www.adafm.net aracılığı ile dünyanın heryerinden dinlenilebilir.
Genel anlamda ağırlıklı olarak Popüler Müzik yayını yapmakta olan Ada FM; Sizlere eski şarkıları unutturmadan yeni şarkıları ise bıktırmadan dinleten ideal bir radyo istasyonudur.

“ Hayat Sıradan Müzik İçin Çok Kısa ” sloganıyla Ada FM, her kesimden dinleyiciye hitap etmektedir. Her anlamda gündemi takip etmek adına saat başı haber bültenleri ve kaliteli program içerikleri ile gün boyunca sizlere eşlik eder.

Ada FM yayın içeriği ve formatının ulusal bazda da dikkat çekmesi sonucu bir çok büyük markanın yerel reklam ihtiyacı için öncelikli tercihi haline gelmiştir.

İletişim Bilgileri ;

KURTULUŞ MAH. BAHÇIVAN SK. KENT İŞ MERKEZİ NO:4 / 416 ADAPAZARI

SAKARYA

2642774892

[email protected]

www.adafm.net

Sosyal Medya Bilgileri ;

www.facebook.com/adafmsakarya

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

BU RADYOLARI DİNLEDİNZ Mİ?